جستجو
بازگشت به همه

فروش کالا ها شما در کندو کالا

فروش کالا های شما در کندو کالا

اگر کالا، محصولی برای فروش دارید و می خواهید شما هم در سایت کندو کالا سهیم باشید ، می توانید از پنل فروشندگان استفاده کنید و محصولات خود را ثبت کنید. و شما هم عضو از شبکه فروش آنلاین کندو کالا خواهید بود پس از فروش محصول، درصدی از مبلغ فروش (به انتخاب خود شما) به سایت مسبی تعلق می گیرد.

تعریف فروشنده در سایت کندوکالا:
در سایت کندوکالا ، فروشنده به کسی گفته می شود که مسوولیت فروش کالا را به عهده دارد. در واقع فروشنده شخصا کالا را برای مشتری ارسال می کند و پشتیبانی آن را به عهده می گیرد.
فروشنده نباید خودش واسطه فروشنده دیگر باشد بلکه می بایست مستقیما عرضه کننده و فروشنده کالا باشد. یعنی کالا را در اختیار داشته باشد و مسوولیت فروش آن را مستقیما به عهده بگیرد.

از ثبت سفارش تا برداشت موجودی:
هر گاه یک کاربر، محصول شما را سفارش دهد، بلافاصله در پنل شما (در بخش سفارشات) ثبت می شود. شما می توانید با کلیک بر سفارشات منتظر ارسال، سفارشات را مشاهده كنيد و با کلیک بر هر سفارش وارد جزییات آن سفارش شوید. با استفاده از آیکن ارسال پیام، می توانید توضیحات تکمیلی خود را برای سفارش دهنده ارسال کنید.
اگر مشتری مبلغ سفارش را به سایت پرداخت کند، سفارش وی به وضعیت پرداخت شده تبدیل می شود و مبلغ سفارش به موجودی شما افزوده می گردد و پورسانت آن از موجودی شما کم می شود. سفارشاتی که وضعیتشان پرداخت شده است می بایست توسط شما به آدرس مشتری ارسال شوند .هر سفارشی را که به آدرس مشتری ارسال کردید لازم است حتما کد مرسوله را در فیلد مربوطه وارد کنید تا سفارش به وضعیت ارسال شده تبدیل شود.
ما سفارشات ارسال شده را از طریق کد مرسوله و با استفاده از سایت http://itemtracking.post.ir پیگیری می کنیم. هر سفارش به دست مشتری برسد، به وضعیت تحویل شده تبدیل می شود.
شما می توانید از طریق بخش برداشتها، موجودی خود را برداشت کنید.
  

فرآیند فروش پستی به شیوه پرداخت آنلاین:
مشتری وارد سایت کندوکالا شده، سایر مشخصات و امکانات محصول را دقیق مطالعه و بررسی می کند، و در صورت تمایل به خرید آن محصول، ثبت سفارش می کند. اگر مشتری مبلغ سفارش را پرداخت کند، مبلغ کالا و هزینه پست به پنل کاربری فروشنده افزوده می شود و بلافاصله مشخصات سفارش دهنده از جمله آدرس پستی، در پنل فروشنده نیز ثبت می گردد. سپس با اعلام در پنل فروشنده و پیامک به فروشنده اطلاع رسانی می شود. فروشنده باید به پنل کاربری خود وارد شده و با کلیک بر دکمه سفارشات پرداخت شده، کالاهای مربوطه را نهایتا ظرف مدت 24 ساعت به آدرس پستی سفارش دهنده ارسال کند و کد مرسوله را ثبت نماید.

بسیار مهم:

کلیه محصولات می بایست گارنتی برگشت کالا (7 روزه برای کلیه هالاها به غیر ازکالاهایی که فاسد شدنی باشند)

کلیه محصولات می بایست از لحاظ گارانتی و پشتبانی برای خریدار مشخص و مشهود باشد.

مسوولیت ارسال و تحویل کالا به مشتری به عهده خود فروشنده می باشد. فروشنده باید سفارشات را از طریق پست ارسال کرده و کد مرسوله را برای آن سفارش در فیلد مربوطه ثبت کند. زیرا فقط در این صورت ما می توانیم سفارش را پیگیری کرده و مبلغ سفارش را برای فروشنده قابل برداشت کنیم.
  
فرایند فروش به شیوه پرداخت درب منزل:
هر گاه کاربر، محصول یا محصولاتی را سفارش دهد، وضعیت سفارش در ابتدا منتظر پرداخت خواهد بود. اگر کاربر شیوه پرداخت درب منزل را انتخاب کند آن سفارش به وضعیت پرداخت درب منزل تبدیل خواهد شد. سفارشی که وضعیتش پرداخت درب منزل است می بایست توسط فروشندگان مربوطه به آدرس مشتری ارسال شوند(البته در این روش شما می بایست در زمان تعریف کالای خود این مدل ارسال را انتخاب نموده باشید)و پس از ارسال، کد مرسوله را در فیلد مربوطه برای آن سفارش وارد کنند تا سفارش به وضعیت ارسال شده تبدیل شود. مدیر سایت، سفارشات ارسال شده را از طریق کد مرسوله و با استفاده از سایت http://newtracking.post.ir پیگیری می کند. هر سفارش به دست مشتری برسد، به وضعیت تحویل شده تبدیل می شود و به صورت اتوماتیک سهم کندوکالا از موجودی پنل فروشنده کسر می شود. بدیهی است، در زمان ثبت سفارش، وضعیت پرداخت درب منزل تنها برای سفارشاتی قابل انتخاب است که فروشندگان مربوطه به مقدار پورسانت مربوطه، موجودی داشته باشند و همه اقلام سبد خرید از نوع پستی باشند.
  

مقررات کلی بخش فروشندگان:   

- پورسانت محصول: در زمان ثبت محصول، در فیلد پورسانت محصول، درصدی از قیمت محصول را که بابت هر فروش می توانید به سایت کندوکالا بپردازید مشخص کنید (البته درصد پیش فرض مشخص شده است( ولی شما امکان این را دارید تا درصد بالاتری را پیشنهاد نموده و سایت کندو از درآمد مازاد برای تبلیغ محصول شما استفاده نماید. مسلما هر چه درصد بالاتری تعیین شود در تبلیغ و جذب مشتری برای محصول مؤثرتر خواهد بود. تعیین میزان پورسانت برعهده خود فروشنده می باشد. و نرخ آن درصدی از قیمت محصول است که فروشنده در زمان ثبت محصول تعیین می کند و مدیر کندوکالا پس از بررسی تایید می کند.

محصولاتی که امکان فروش در کندوکالا را ندارند:

- اگر محصول شما کتاب است، تمامی مشخصات کتاب مانند شماره شابک، نویسنده و انتشارات و... را در فیلد شرح محصول درج نمایید.

- اگر محصول شما cd و dvd است باید مشخصات هولوگرام و یا پروانه نمایش آنها را در فیلد شرح محصول درج نمایید.

- فروش، انجام و تدوین پایان نامه و پروژه و پروپزال دانشجویی پذیرفته نمی شود.

- بانک ایمیل و بانک موبایل پذیرفته نمی شود.

- فیلتر شکن و آموزش هک و آموزش دور زدن فیلتر پذیرفته نمی شود.

- عرضه تجهیزات ماهواره مانند دیش، رسیور، LNB و DVB ... پذیرفته نمی شود.

- عرضه لوازم جنسی مانند داروهای جنسی، لوازم زناشویی و ... پذیرفته نمی شود.

- عرضه دارو مانند داروهای چاقی و لاغری، داروهای ترک اعتیاد و مکمل های ورزشی و ... پذیرفته نمی شود.

- عرضه تجهیزات جاسوسی مانند دستگاههای شنود، ساعتهای دوربین دار، عینک دوربین دار و ... پذیرفته نمی شود.

- عرضه اقلام نظامی مانند گاز اشک آور، گازهای بیهوشی، انواع شوکر و ... پذیرفته نمی شود.

- عرضه اقلام مستهجن مانند فیلمهای مستهجن، فیلم آموزش رقص و ... پذیرفته نمی شود.

- محصولات آموزش کسب درآمد اینترنتی و آموزش کسب درآمد از سایتهای اینترنتی و سرمایه گذاری اینترنتی پذیرفته نمی شوند.

 


هزینه ثبت هر محصول رایگان می باشد.


1. فروشنده دقیقا با پر کردن کلیه فیلدها محصولات خود را ثبت کند.
2. برای محصولی که ثبت می کنید اهمیت قائل باشید.
3. صرفا برای معرفی محصول خود و یا تست، محصول ثبت نکند. بلکه برای تعهد به همکاری طولانی مدت، به ثبت محصول بپردازند.
4. اگر می خواهد محصولات زیادی ثبت کند می توانید محصولات خود را به صورت فایل اکسل وارد نمایید.

 

نظرات
نظر دهید بستن